ВИДЕО: И Спајдермен знае да се забавува

Погледнете како изгледа кога Спајдермен ќе си најде забава. Генијално добра идеја за реклама на „evian“. Погледнете ја и вие!

03.04.2014 - 15:58

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега