ВИДЕО: Славко Калезиќ ги „запали" социјалните мрежи - еве зошто

 

Црногорскиот актер и пејач кој настапи и на музичкото шоу Икс-Фактор, каде прв победник е скромниот стружанец Даниел Кајмакоски, Славко Калезиќ, предизвика хаос на социјалните мрежи фејсбук и Твитер.

Имено, Славко ја објави својата најнова песна "Виновник" која предизвика лавина од коментари. Додека едни го сметаат за цар,други му упатија бројни навреди и негативни критики.

Но, овој спот никого не остави рамнодушен, што и му беше целта на Славко. Па погледнете и одлучете самите...

03.04.2014 - 15:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега