ФОТО: Над Гога Секулиќ светат 200.000 евра!

 

Српската пејачка Гога Секулиќ е подготвена по паузата која ја направи во кариерата поради трагичната смрт на нејзниот сопруг, да продолжи со нови сили и полна пареа да прави нови спотови и нови хитови.

Гога снима спот за својата најнова песна, која ја напиша Марина Туцаковиќ. Како што пренесува српскиот Курир, се работи за летен хит кој ќе и се допадне на публиката.

Гога делови за спотот снимала во дискотека, каде над неа буквално светеле 200.000 евра. Секако станува збор за кристалниот лустер кој свети до пејачката, која се потруди се да сјае како спотот да е снимен во Холивуд.

03.04.2014 - 15:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега