ФОТО: Маид го покажа своето секси тело

Третопласираниот финалист на Икс Фактор Маид Хечимовиќ на својот Фејсбук профил објави постара фотографија на која се гледа дека добро го негува своето тело. Погледнете...

03.04.2014 - 15:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега