ВИДЕО: Запознајте го кучето кое е мајстор за математика

Верувале или не, кучето Џек Расел од расата териер е вистински мајстор по математика. Погледнете 

03.04.2014 - 15:03

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега