Поранешната сопруга на Путин се одмаздува - еве што направи

Рускиот претседател Владимир Путин и Људмила овие денови и официјално се разведоа по 30 години брак. Веднаш по разводот поранешната сопруга на Путин почна да провоцира, се појави во јавност со еден фустан кој е комбинација на жолта и сина кои всушност го означувааат украинското знаме.

Нејзината појава, дигна голема прашина  бидејќи во тој фустан се појави токму во моментот кога судирот на Украина и Русија се распламтува и кога е светска тема број еден.

03.04.2014 - 14:42

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега