Уште ова не сме го виделе- во градски автобус се возат прасиња

Општо познато е дека во градскиот превоз може да наидеме на секакви луѓе, но ова досега не сте го виделе.

Меѓу патниците во Белград беше забележана свиња.

На фотографијата јасно се гледа како постар човек се вози со свињата покрај себе во автобустот.

Фотографијата брзо се рашити низ социјалните мрежи а покрај негативните коментари  имаше и такви кои прашуваа дали свињата има картичка за превоз.

28.03.2014 - 14:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега