ВИДЕО: Ова бебенце е новиот Интернет хит - неговата смеа ќе ви го разубави денот

Ова бебенце за неколкуденови стана вистински Интернет хит. Погледнете колку се радува и колку се смее кога стои на дланката на татка си. Оваа детска смеа ќе ви гонаправи денот поубав...

28.03.2014 - 11:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега