Нов револуционерен изум - ова засекогаш ќе ни го промени начинот на живот

Индиец по име Рохидлев направил неверојатен изум кој гонарекол "Фин", кој дефинитивно засекогаш ќени го смени животот. Овој изум е револуционерно откритие за начинотна кој комуницираме и ја користиме технологијата.

Многу успешно, Индиецот собрал 200.000 долари за она што го направил, а во тоа му помогнале повеќе од 2.000 лица.

Погледнете го видеото и откријте за што станува збор.

28.03.2014 - 11:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега