ФОТО: Ѕирнете во собата на Даниел Кајмакоски во Белград

27.03.2014 - 22:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега