ВНИМАВАЈТЕ: Тоалет среде Партизанска во Скопје

Порталот Република ја објави оваа фотографија на која се гледа тоалет оставен на среде булеварот Партизански одреди во Скопје. Бидејќи е тешко да се поверува дека силниот ветер кој дуваше вечерва можел да го донесе тоалетот на среде улица се поставува прашањето, како тој се нашол среде коловозот.

27.03.2014 - 21:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега