ВИДЕО: Доказ дека жените не се за волан

Уште еден доказ дека жена не е за волан Погледнете ја оваа луда госпоѓа како вози.

27.03.2014 - 15:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега