Проверете дали утре во вашата населба ќе нема струја

Поради изведување технички зафати водистрибутивната мрежа, објектите на Дени Шпед, Гама Инвест и Рио Кафе во општина Илинден утре од 9 до 14 часот ќе бидат без електрична енергија.

Во периодот од 9 до 13 часот без струја ќе биде ОНЕ (контрола) во општина Гази Баба.

 

27.03.2014 - 13:56
Фото: 
Денешен

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега