ВИДЕО: Лејди Гага во провокативно издание во новиот спот за песната G.U.Y

Лејди Гага премиерно го прикажа својот седум минути долг спот за песната G.U.Y (Girl Under You).

Таа со новото видео предизвика голем интерес затоа што изобилува соразлични мотиви – од религиозни и митолошки, многу танцови секвенци, до своевидна пародија на целокупната поп култура и современиот начин на живот.

Еве што таа сака да ни порача овој пат!

 

24.03.2014 - 12:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега