„Давај ги парите ако ти е мил животот" - ограбено казиното Астра во Скопје

Околу два часот по полноќ синоќа засега непознат разбојник вооружен со пиштол влегол во автомат клубот „Астра“ и заканувајќи и се на вработената одзел 27.000 денари.

Полицијата работи на случајот.

24.03.2014 - 11:59
Фото: 
Сител

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега