ФОТО: Ана Бекута без ниту грам шминка

Следејќи го трендот кој во последно време ги зафати познатите ѕвезди пејачката Ана Бекута покажа дека изгледа прекрасно без шминка и покрај нејзините години.

Младиот пејач Слоба Васиќ објави заедничка фотографија со Бекута на својот Фејсбук профил, кој под фотографијата коментираше „Голема чест ми е да го минувам времето со оваа дама.“

24.03.2014 - 11:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега