АУДИО: Спиро Ристовски во Пулт - Ќе го реновираме студентскиот дом Гоце Делчев

24.03.2014 - 10:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега