Ештон Качер и Мила Кунис чекаат близначиња

Познатата холивудска двојка била шокирана кога лекарите соопштиле дека на пат се близначиња.

„Се чувствуваат како да добиле на лотарија”, изјавил  пријател на Ештон и Мила.

Тие се верија во февруари, откако Ештон се разведе со Деми Мур и важат за една од најубавите холивудски двојки.

24.03.2014 - 10:45

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега