ВИДЕО: Еве како Даниел им се заблагодари на фановите за победата

Нашиот Даниел Кајмакоски е победник на првото регионално музичко шоу X Фактор кое синоќа се одржа во Комбанк арената во Белград.

 

По победата Даниел се огласи на Фејсбук и им се заблагодари на верните фанови кои вчеравечер му ја дадоа целосната поддршка.

24.03.2014 - 09:50

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега