Со песна од Тоше Даниел оди кон победата на X-Factor

pesnadaniel

Со песна од Тоше Даниел Камакоски се бори за победата на X-Factor.

Стандардно, тој отпеа феноменално, иако се забележуваа технички проблеми. Сепак Даниел не дозволи таквите пречки да му ја расипат песната. 

Останува уште малку време за гласање, поддржете го нашиот Даниел.

24.03.2014 - 00:35

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега