Даниел оди понатаму!

Даниел Кајмакоски си обезбеди пласман во следната фаза од финалето на X-Factor. Тој ја продолжува борбата заедно со Маид и Тамара
Натпреварувањето го напушти групата Доктори и Лукијан.

 

Сега, Даниел ќе испее уште една песна по што се надеваме дека конечно ќе биде прогласен за победник

23.03.2014 - 22:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега