Ова е целиот распоред на предизборните митинзи на ВМРО-ДПМНЕ

23.03.2014 - 21:49

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега