Членството на СДСМ разочарано: Си се намести ти на листа, за СДСМ не ти е гајле

23.03.2014 - 18:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега