Принцот Вилијам му ппиша на Путин: Веднаш предај го убиецот на мојата мајка

Иднитот крал на Велика Британија, принцот Вилијам откри дека убиецот на неговта мајка Дајана се крие во Русија по името Борис и како што пишува магазинот Глобал, принцот веднаш му пишал на претседателот на Русија Владимир Путин, бидејќи наводно тој го штити.

Дали Рускиот претседател Владимир Путин  му одгворил на Вилијам магазинот не открива.

23.03.2014 - 15:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега