Нема да верувате: Еве како изгледала силиконската кралица пред операциите!

Порталот Ало.рс објави фотографија од силиконската кралица Тијана Џуричиќ поради која дефинитивно нема да им верувате на очите!

За разлика од денеска кога има направено безброј операции, ги има зголемено градите, усните...порано силиконската кралица била русокоса девојка со невин изглед.

За потсетување, неодамна извади дел од силиконите како што му вети на Кристијан Голубовиќ.

Погледнете како изгледала низ фотографијата на Ало.рс.

 

23.03.2014 - 12:30
Фото: 
ало.рс

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега