Доктор Хаус со концерт во Белград

Славниот актер Хју Лори кој на нас ни е многу добро познат како Доктор Хаус од истоимената серија, заедно со својот бенд ќе настапи пред белградксата Сава центар на 14 јули.

Лори доаѓа  во Белград во рамките на својата турнеја на која го промовира албумот "Didn't it rain".

Деталите за концертот и за картите се уште не се познати.

23.03.2014 - 12:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега