Без вода високите зони во населбите Аеродром и Ново Лисиче

Становите од високите зони во населбите Аеродром и Ново Лисиче денеска од 9 часот се без вода.

Се работи за отстранување на дефект на улицата „Христо Татарчев“, кај последната постојка на линијата 24.

Жителите на населбите ќе останат без вода до санирање на дефектот.

21.03.2014 - 11:13
Фото: 
водаинфо.мк

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега