ВИДЕО: Најбруталните будења кои сте ги виделе до сега- ова ќе ве насмее

Погледнете ги овие неколку брутални будења и ставете се на местото на оние кој спијат. Сигурно не би сакале да ви се случи вакво нешто. Иако брутално сепак ова  видео има за цел да ве насмее до солзи.

19.03.2014 - 09:58

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега