ЕКСКЛУЗИВНО: Полиција цела ноќ го тресеше скопско Ченто

Голема полициска рација ноќеска се одвивала во скопско Ченто, дознава Press24 од полициски извори. Според нашите информации, полицијата вршела претреси на повеќе места, а само во еден случај, кај извесен дилер Јахи пронајдени се 13 килограми марихуана. Од МВР и официјално го потврдуваат случајот но не откирваат повеќе детали. Нив ги најавуваат во текот на денот.

19.03.2014 - 09:44

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега