ФОТО: Голиот задник го погледнале 120.000 луѓе за 12 часа

Со која брзина денеска се шири лагата, ако тоа воопшто може да се пресмета. Ова е пример дека се доволно само неколку часа за нешто да стане глобална измама.
 
Навистина само толку неше потребно луѓето да поверуваат како задникот на популарната Мила Кунис освојува на Интернет. Фотографија на девојка потпрена на стакло се појави на една друштвена мрежа, па само на Имгур е погледната 120.000 пати за само 12 часа. Но, ова не е Мила, иако сите го посакуваа спротивното.
18.03.2014 - 22:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега