ФОТО: Најгадното „селфи“ кое е направено досега

Ова е веројатно најгадното "селфи" кое сте го виделе до сега.

Норман Ридус кој во серијата Опкружен со мртовци е во улога на Дерил Доксон, објави интересна фотографија од снимањето која веднаш стана интернет хит.

Додека познатите ѕвезди се борат која ќе направи подобра селфи фотографија, Дерил успеа да направи една интересна и уникатна фотка. 

18.03.2014 - 16:45

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега