Владо Вуксановиќ има нова фризура - ви се допаѓа ли?

Популарниот српски манекен Владо Вуксановиќ по раскинувањето со Наташа Беквалац реши да го промени својот имиџ, барем кога е неговата фризура во прашање. Манекенот својатаз нова фризура ја покажа на Инстаграм. Ви се допаѓа ли ваквата промена на згоникот манекен?

 

 

18.03.2014 - 15:49

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега