ВИДЕО: Жешкиот спот на Сандра Африка

Погледнете го најновиот спот на Сандра Африка за песната „300 чуда“. 

 

18.03.2014 - 14:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега