ВИДЕО: Како реагираат луѓето кога ќе видат паричник на улица

Уште една интересна скирена камера која вреди да се види. Погледнете како луѓето реагираат кога ќе здогледаат паричник на улица.

18.03.2014 - 14:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега