ВИДЕО: Запознајте го човекот кој не чуствува болка

Запознајте го човекот кој не чуствува болка.  Џим Стилијанос дозволи возрасен човек да му застане на лицето додека тој лежеше на куп скршено стакло. Погледнете го овој неверојатен подвиг

18.03.2014 - 14:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега