На кого личи Боки 13?

Контоверзниот македонски шоумен Боки 13 на својот Фејсбук профил објави фотографија од својата мајка и и се заблагодари за изгледот.

-Мојата мајка, еве на кого личам, пишал Боки

 

 

18.03.2014 - 13:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега