ФОТО: Сте го виделе ли овој човек - пред 9 дена исчезнал во Кавадарци

Во полициската станица во Кавадарци е пријавен за исчезнат 46 годишниот Ацо Николов од Скопје, кој веќе неколку години живеел под кирија во градот.

Како што информира портпаролот на СВР Велес, Анита Стојковска, исчезнувањето го пријавила неговата мајка на 9. март оваа година.

- Полицијата превзема мерки за пронаоѓање на исчезнатото лице, информира Стојковска.

18.03.2014 - 12:37

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега