Нови поволности за при-пејд корисниците на T-Mobile

Т-Mobile им овозможи на при пејд корисниците кои собираат Мој клуб поени, да ги трошат и за активирање Т-Mobile услуги и пакети. Отсега, покрај во партнерската мрежа,  собраните поени припејд корисниците може да ги искористат и за некоја од услугите кои овозможуваат неограничени разговори, неограничен интернет или СМС пораки.

 

Саканата услуга може да се активира: преку Говорен автоматсо јавување на 122, во Телеком продавница, преку Мојот T-Mobile, како и преку веб страницата на T-Mobile.

 

Со програмата за лојалност постпејд и припејд корисниците на T-Mobile собираат и користат поени во над 250 продажни места низ Македонија. Поените можат да се комбинираат и користат: за избор на подарок од каталогот на подароци, за купување на мобилен телефон во Доверба 24 и во партнерската мрежа. Припејд корисниците, отсега поените можат да ги користат и за активирање пакети и услуги.

 

Повеќе информации на www.t-mobile.mk

 

 

18.03.2014 - 12:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега