ВИДЕО: Еве како да се забавувате додека сте заглавени во сообраќајна гужва

Седењето во сообраќајна гужва може да биде бескрајно напорно и досадно. Но овие двајца возачи одлучиле да се забавуваат меѓу себе, па се заиграле „лист - камен - ножички“.

Возачите ги исфрлиле рацете низ прозор и се заиграа еден со друг. Погледнете како изгледа тоа. 

 

Pogledajte kako je ovo izgledalo.

18.03.2014 - 12:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега