Врие полиција во центарот на Скопје - што се случува?

Голем број на полицајци во моментов се во центарот на Скопје на булеварот ВМРО во близина на Кастом Паб. Очевидци за Press24 велат дека присутни се екипи на Алфите како и поголем број полициски службеници. Според првичните и неофицијални информации за кои се уште немаме потврда од полицијата, станува збор за поголема тепачка во која според очевидци имало и повредени. Наша екипа е на терен, очекуваме повеќе информации

17.03.2014 - 22:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега