ВИДЕО: Што се случува кога на девојка ќе и падне градник во теретана?

Погледнете како реагира ова момче кога кога на оваа девојка случајно ќе и падне градникот. Имено станува збора за скриена камера која навистина ќе ве насмее.

17.03.2014 - 11:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега