Кристина Ковач: Жељко ќе ми недостигаш!

Кристина Ковач за време на шоуто Икс Фактор се искара со Емина и Жељко, но сега таа признава дека Јоксимовиќ многу ќе и недостасува.

- Мене тие искри со колегите од житиро ми се навистина слатки, неодамна изјавив дека Жељко ќе ми недосатсува по Икс Фактор.

 

 

17.03.2014 - 10:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега