Јанкулоска на „Отворен ден“ на внатрешната контрола

Министерката  Гордана Јанкулоска ќе присуствува на „Отворен ден“ за граѓаните кој ќе се одржи во просториите на Секторот за внатрешна контрола и професионални стандарди.

Целта на посетата е информирање за обврските и одговорностите на полициските службеници за време на изборниот процес.

17.03.2014 - 09:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега