ФОТО:Старо дрво ми го уништи автомобилот пред мојата куќа во Скопје

Наш читател ја испрати оваа фотографија. Вели дека ја снимил на улицата Коста Новаковиќ во Скопје, каде дрвото паднало без воопшто да дува ветер и завршило врз овој автомобил

16.03.2014 - 15:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега