Емина заврши на суд

 

Убавата судијака на Икс Фактор Емина Јаховиќ заврши на суд. Во турските медиуми се појавија наслови дека Емина Јаховиќ зедно со својот сопруг Мустафа Сандал заврши на суд поради измама од седум милиони евра. 

- Имаме проблем со некои турски пирати, но сето тоа ќе го видиме со адвокатот на Мустафа – кусо прокоментира Емина.

Пејачката ова не и е пречка да си продолжи со своите ангажмани во Икс Фактор и таа сега работи на својот прв парфем.

 

06.03.2014 - 10:25

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега