ВИДЕО: Не можеа да веруваат што се им извадиле од дебелото црево - ова мора да го видите!

Познатиот шегобиец Џек Вел кој до сега направи неколку смешни и интересни скриени камери, се реши да се пошегува со пациенти кои имале операција на дебелото црево, само што се разбудиле од анестезија.

Тој започна да им покажува клучеви, телефони, карти...велејќи им дека излегле од дебелото црево.

Погледнете ги реакциите...

04.03.2014 - 14:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега