ФОТО: Цеца ја покажа тангата

Цеца ненамерно ги почасти своите фанови со една прекрасна фотографија.

04.03.2014 - 14:44

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега