Проверете дали утре во вашата населба ќе нема струја

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, ги известува граѓаните  дека утре без електрична енергија ќе останат:

          - во периодот од 09.00 до 15.00 часот, дел од корисниците од ул. Црногорска околу бр.4. ( општина Ѓорче Петров )

       - во периодот од 09.30 до 15.30 часот, дел од корисниците од  село Сарај ( општина Сарај )

 

      - во периодот од 10.00 до 13.00 часот, дел од корисниците од улиците: кнез Трпимир, презвитер Константин и поп Богомил. ( општина Карпош ).

04.03.2014 - 14:18

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега