ВИДЕО: Мајли Сајрус ги шокираше фановите - стана лезбејка!

Мајли Сајрус ги запрепасти фановите кога среде настап се бакнуваше со девојка, а потоа и се заблагодари на Твитер за бакнежот. Се работи за пејачката Брук Кенди, која многумина веќе ја споредуваат со Лејди Гага. 

Погледнете...

04.03.2014 - 14:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега