Транвеститот Кристини си ја отвори душата- во кревет никој не е како Роналдо

- Сакав да станам свештеник, но на 15 години сфатив дека сум хомосексуалец, но и дека сакам да станам жена. Операцијата на полот ми овозможи да спијам со многу мажи на кои не им пречеше тоа што некогаш сум била маж – вели Кристини.

 

- Во Мадрид запознав многу славни личности меѓу кои и фудбалери на Реал, Атлетико и Барселона. Спиев со многу од нив, но ниту еден од фудбалерите со кои сум спиела не беше како Кристијано Роналдо – изјавила Кристини.

04.03.2014 - 13:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега